Top Module Empty
Ranking 2006
Autor: karol   
22.05.2006.

 

Ranking 2006 - wyniki końcowe

miejsce

nazwisko

punkty

1 Łuckoś Rafał480,94
2 Ziółkowski Krzysztof424,15
3 Kaczyński Sławomir423,19
4 Witkowski Roman414,75
5 Maliszewski Wojciech408,00
6 Wojciechowski Walter370,42
7 Wójcik Tomasz357,29
8 Fuzowski Janusz 356,19
9 Faron Paweł296,69
10 Bułgakow Klaudia279,01
11 Tobiszewski Marcin264,54
12 Pomarański Arek264,20
13 Pawłowski Piotr205,15
14 Żydek Sławomir194,85
15 Kowalski Kacper168,54
16 Kumorek Paweł162,04
17 Maślonka Michał159,17
18 Jagla Filip 149,89
19 Gotkiewicz Zbyszek148,91
20 Gruźlewska - Łosik  Katarzyna145,86
21 Łosik Artur 140,21
22 Walczak Andrzej135,07
23 Krzyżanowski Jacek132,87
24 Pietrzyk Tomasz 131,88
25 Rajda Danek 129,08
26 Bernat Robert125,57
27  Wojtas Krzysztof123,48
28 Talbierz Aleksander104,09
29 Klęczek Artur102,00
30 Grzemowski Michał100,13
31 Pankiewicz Tomasz97,94
32 Pachulski Rafał93,45
33 Kazimierczak Marek91,20
34 Witkowski Pawel 90,85
35 Chrobak Dariusz90,00
36 Machałowski Tomek86,15
37 Skowronek Maciej84,34
38 Kostur Marcin 81,00
39 Waksmundzki Jacek78,00
40 Olejnik Grzegorz75,00
41 Mamrot Mariusz65,50
42 Chyla Wojciech62,05
43 Kędziak Sławomir58,69
44 Machel Robert58,40
45 Nocoń Tomasz 53,83
46 Musioł Michał53,00
46 Kampinowski Jarosław53,00
48 Mazur Krzysztof51,28
49 Kuzło Wacław51,10
50 Jagoda Marek51,00
51 Leszczyński Piotr49,66
52 Kraus Jerzy49,64
53 Gierlach Michał48,00
54 Szafrański Grzegorz45,00
55 Powązka Sebastian44,00
56 Dudziński Michał42,34
57 Mieszczak Piotr41,61
58 Grzech Adam41,00
59 Kucharski Przemek40,00
60 Zawiązalec Marcin38,00
61 Cielecki Piotr37,23
62 Starczowski Piotr36,00
63 Szukalski Przemysław35,77
64 Kalamat Marcin35,00
65 Gruziel Lucjan32,12
66 Antolak Adam31,00
67 Drwota Marcin29,93
68 Hamerszmit Tomasz27,74
69 Bejm Maciej27,01
70 Fabijanik Grzegorz26,00
70 Sapeta Szymon26,00
72 Witlański Mariusz25,55
73 Kocięcka Karolina24,82
74 Suchecki Jakub24,09
75 Wysocki Grzegorz23,00
76 Kamiński Bartosz21,90
77 Minkowicz Jarosław20,44
78 Besser Piotr19,20
79 Adamus Bogusław13,00
80 Profus Jacek12,05
81 Lidke Jan10,00
81 Łubkowski Robert6,00
83 Ziatek Grzegorz6,00
84 Urbaniak Dominik4,00
85Wojtkiewicz Przemysław3,00
86 Adach Dariusz1,00

uwzględnione zawody:

Mistrzostwa Brazylii, Valadares, 5–11 marca czytaj relację

Puchar Świata Brazylia, Castelo, 15–18 marca czytaj relację

Trofeo Montegrappa, Borso del Grappa, 15–17  kwietnia

Mistrzostwa Bawarii, Rottach-Egern, 29 kwietnia – 7 maja czytaj relację

Mistrzostwa Niemiec, Berchtesgaden, 12–19 maja czytaj relację

Puchar Świata Austria, Seeboden, 20–27 maja czytaj relację

Mistrzostwa Polski, Pieve d’Alpago, Włochy4–10 czerwca czytaj relację

Mistrzostwa Czech, Pieve d’Alpago, Włochy, 11–17 czerwca czytaj relację

Ratitovec Open, Zelezniki, Słowenia 22–25 czerwca

Mistrzostwa Europy, Morzine, Francja 1–14 lipca czytaj relację

Mistrzostwa Słowenii, Zelezniki, 22–30 lipca czytaj relację

Mistrzostwa Włoch, Cornizzolo, 22–29 lipca

Puchar Świata Szwajcaria, Fiesch, 5–12 sierpnia czytaj relację

Pre PWC w Bułgarii, Montana, 19–26 sierpnia czytaj relację

Czeska Liga w Słowenii, 21–26 sierpnia

Mistrzostwa Węgier, Tolmin, Słowenia, 26 sierpnia–1 września

Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, Ager, Hiszpania, 26 sierpnia–1 września

Puchar Świata Słowenia, Kobarid, 2–9 września czytaj relację

Ranking.xls

 

Zmieniony ( 24.11.2006. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

© 2018 Paralotniowa Kadra Polski
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.
my_hits.txt does not exist!